PORTAL PRACOWNIKA

  • KDR Solutions |
  • 2019-01-15

Portal pracownika jest rozbudowaną platformą do komunikacji pomiędzy pracownikami a przełożonymi, dostępnym całodobowo w formie webowej i mobilnej. Jest to niewątpliwie jedna z głównych korzyści posiadania naszego spersonalizowanego portalu.

 

Nasz dedykowany system automatyzujący i optymalizujący procesy HR skierowany jest głównie dla przedsiębiorstw zatrudniających dużą ilość pracowników, firm o rozproszonych strukturach, niemniej jednak z powodzeniem uporządkuje te procesy również w niewielkim przedsiębiorstwie.

 

Najistotniejszą funkcją naszej platformy jest możliwość złożenia wniosku urlopowego przez każdego użytkownika z poziomu strony webowej czy aplikacji mobilnej, niezależnie od czasu i miejsca, powodując jednocześnie optymalizację procesu obsługi pracownika przez dział HR. Pracownik ma wgląd w aktualny wymiar urlopu, uwzględniając urlop zaległy i bieżący oraz każdy, który mu przysługuje. Nasza platforma udostępnia pracownikowi również jego dane personalne oraz informacje uwzględniające szczegóły jego zatrudnienia, tym samym dając możliwość ich weryfikacji użytkownikowi. System także powiadomi pracownika o kończącym się terminie badań lekarskich czy szkolenia BHP. Portal pobiera wszystkie powyższe dane z systemu kadrowo-płacowego znajdującego się w firmie.

 

To zaledwie kilka funkcjonalności jakie oferuje nasza nowoczesna platforma, którą dostosowujemy w oparciu o indywidualne zapotrzebowanie klienta. 

 

Dowiedz się więcej i sprawdź nasze rozwiązanie dla Twojej firmy jakim jest Portal Pracownika!