Witamy na naszym blogu

  • KDR |
  • 2017-10-23

 

Dzień dobry! Cześć! Czołem! Hejka! Cieszymy się, że zajrzałeś na naszą stronę! Jeśli zatrzymasz się na chwilę w tym miejscu, postaramy się w kilku słowach zmniejszyć odległość miedzy nami i przybliżyć obraz KaDeeRów. Ten magiczny skrót to:  Kształcenie Doskonalenie Rozwój czyli wszystko czego potrzebujesz na drodze do sukcesu i rozwoju zarówno osobistego jak i zawodowego. To jest nasza Misja, którą wypełniamy każdego dnia! Spektrum naszego działania sprawia, iż jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem innowacyjnych rozwiązań dla HR i Biznesu.

 

Tak jak Trzy Litery dumnie reprezentujące naszą nazwę  tak i my jako Zespół działamy w trzech silnie korelujących ze sobą obszarach: IT, Consulting i Szkolenia. O wszystkich tych rozwiązaniach możesz śmiało przeczytać na naszej stronie!

 

W tym miejscu co tydzień pojawiać się będą artykuły z obszaru HR, najnowszych technologii IT, prawa pracy i consultingu. Zapraszamy do zapoznawania się z nimi oraz czekamy na sugestie i propozycje tematów, które moglibyśmy przybliżyć. Jeśli proponowane rozwiązania znajdą się w sferze Twojego szczególnego zainteresowania  prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Zespół KDR

Zawsze gotowy do działania!