Jesteśmy pełnym energii i pasji zespołem specjalistów, spełniającym oczekiwania Klientów nie zapominając przy tym o własnym rozwoju i satysfakcji.

MISJA


Uczciwy i społecznie odpowiedzialny partner we wzajemnym rozwoju.

WIZJA


Globalny partner innowacyjnych rozwiązań dla HR i biznesu.

KDR SOLUTIONS

ZESPÓŁZespół IT


Łączymy doświadczenie z nowoczesnym podejściem do prowadzonych projektów. Przy współpracy ważne są dla nas: wsparcie merytoryczne, komunikacja i współpraca. To pozwala zbudować zaangażowanie i realizację projektów na najwyższym poziomie.


Dzięki współpracy i wzajemnej komunikacji terminowo tworzymy nowoczesne rozwiązania, z których korzystają tysiące użytkowników.


 


Zespół Consultingowy


Jako praktycy z wieloletnim doświadczeniem w obszarze HR, swoją wiedzą i doświadczeniem wspieramy firmy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, budowania marki, optymalizacji procesów i innych.


 


Zespół Szkoleniowy


Posiadając gruntowną wiedzę i doświadczenie, poparte wieloletnią praktyką, dzielimy się nimi w formie licznych szkoleń i warsztatów. Wychodząc z myśli Konfucjusza „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”, zespół naszych trenerów stosuje nowoczesne narzędzia szkoleniowe, pozwalające uczestnikom zastosować zdobytą wiedzę w bezpiecznych warunkach.Zdjęcie pracownika, portfolio

Tomek

Zdjęcie pracownika, portfolio

Marlena

Zdjęcie pracownika, portfolio

Agnieszka

Zdjęcie pracownika, portfolio

Łukasz

Zdjęcie pracownika, portfolio

Dominika

Zdjęcie pracownika, portfolio

Dawid

Zdjęcie pracownika, portfolio

Krzysztof

Zdjęcie pracownika, portfolio

Cezary

Zdjęcie pracownika, portfolio

Mikołaj

Zdjęcie pracownika, portfolio

Igor

WSPÓŁPRACAJesteśmy otwarci na współpracę z innymi trenerami. Dysponujemy materiałami szkoleniowymi oraz wszystkimi narzędziami niezbędnymi do prowadzenia szkoleń.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy zachęcamy do kontaktu z nami.

Nasz zespół cyklicznie zasilają pełni energii i pomysłów praktykanci, którzy pod okiem profesjonalistów stawiają pierwsze kroki w zawodowej karierze.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy systematycznie powiększa się skład naszego zespołu IT. Jeżeli tworzysz aplikacje webowe z użyciem platformy ASP.NET + MSSQL oraz nowoczesnych technologii www i chcesz dołączyć do naszego grona - skontaktuj się z nami.

Od wielu lat współpracujemy z uczelniami wyższymi na terenie Polski - korzystamy ze wsparcia merytorycznego ekspertów, ale też sami przekazujemy naszą wiedzę i doświadczenie studentom.

Animowane logo KDR Solutions, strzałka KDR